• 2% z daní

• Dôležité termíny:

• do 31. marca - Podanie daňových priznaní zo strany daňovníkov (fyzické osoby), ktorí podávajú daňové priznanie + podanie daňových priznaní právnickými osobami - Vyhlásenie je už súčasťou daňového priznania typu A alebo B
            • do 30. apríla - Zasielanie vyhlásení zo strany daňovníkov, za ktorých daňovú povinnosť vyrovná zamestnávateľ (zamestnanec okrem vyhlásenia zasiela aj Potvrdenie o zaplatení dane)

• Mimoriadne príspevky

• V prípade venovania dobrovoľného príspevku ho môžete poukázať na účet občianskeho združenia:

SK90 5200 0000 0000 0880 7394.

• Príspevok ZRŠ

• Výška príspevku je odsúhlasená každý školský rok na plenárnom zasadnutí rodičov.

Žiaci odovzdávajú finančný príspevok v hotovosti triednemu učiteľovi, ktorý potvrdí prevzatie prostredníctvom žiackej knižky.

Vyzbieraná hotovosť sa prevedie na účet združenia najneskôr do konca kalendárneho roka.