2021/2022
Celoštátne kolo
Pamela Štrkáčová
- 2. miesto
- Národné hry ŠOS · Celoštátne kolo · 2021/2022
Ingrid Uhlichová
- 1. miesto
- Národné hry ŠOS · Celoštátne kolo · 2021/2022
Pamela Štrkáčová
- 1.miesto
- Národné hry ŠOS · Celoštátne kolo · 2021/2022
Ingrid Uhlichová
- 1. miesto
- Celoštátna súťaž odborných vedomostí a praktických zručností v učebnom odbore cukrárska výroba. · Celoštátne kolo · 2021/2022
Michaela Rečičárová
- 1. miesto
- Celoštátna súťaž odborných vedomostí a praktických zručností v učebnom odbore cukrárska výroba. · Celoštátne kolo · 2021/2022
Natália Babíková
- 3. miesto
- Deň rodiny 2021 - Otec nablízku · Celoštátne kolo · 2021/2022
Vanessa Uhliariková
- špeciálne školy
- Zelený svet · Celoštátne kolo · 2021/2022
Krajské kolo
Roman Mohylák
- 2. miesto
- Tvorba 2021 · Krajské kolo · 2021/2022
2018/2019
Medzinárodné kolo
Jakub Gazdík
- 1. miesto
- Zelený svet 2019 · Medzinárodné kolo · 2018/2019
Celoštátne kolo
Mária Kristína Sihlovcová
- 3. miesto, 50 m prsia
- Majstrovstvá SR Špeciálnych olympiád v plávaní · Celoštátne kolo · 2018/2019
Ivana Štrkáčová
- 3. miesto
- Celoštátna súťaž praktických zručností a odborných vedomostí v učebnom odbore obchodná prevádzka · Celoštátne kolo · 2018/2019
Mária Uríková
- 3. miest
- Celoštátna súťaž praktických zručností a odborných vedomostí v učebnom odbore obchodná prevádzka · Celoštátne kolo · 2018/2019
Branislav Sládeček
- 3. miesto, beh na 1500 m
- Majstrovstvá atletiky Špeciálnych olympiád · Celoštátne kolo · 2018/2019
Branislav Sládeček
- 2. miesto, beh na 800 m
- Majstrovstvá atletiky Špeciálnych olympiád · Celoštátne kolo · 2018/2019
Jakub Holúbek
- 2. miesto, skok do diaľky
- Majstrovstvá atletiky Špeciálnych olympiád · Celoštátne kolo · 2018/2019
Jakub Holúbek
- 1. miesto, beh na 400 m
- Majstrovstvá atletiky Špeciálnych olympiád · Celoštátne kolo · 2018/2019
Pavol Čanecký
- 2. miesto, beh na 200 m
- Majstrovstvá atletiky Špeciálnych olympiád · Celoštátne kolo · 2018/2019
Pavol Čanecký
- 2. miesto, beh na 100 m
- Majstrovstvá atletiky Špeciálnych olympiád · Celoštátne kolo · 2018/2019
Erika Ďurdíková
- 2. miesto, hod kriketovou loptičkou
- Majstrovstvá atletiky Špeciálnych olympiád · Celoštátne kolo · 2018/2019
Erika Ďurdíková
- 1. miesto, skok z miesta
- Majstrovstvá atletiky Špeciálnych olympiád · Celoštátne kolo · 2018/2019