• Charakteristika ŠI

• Školský internát je súčasťou školy.

Ubytovacia kapacita internátu je max. 17 lôžok.

Výchovno-vzdel. čin. zabezpečujú vychovávateľky.

Pomocné vychovávateľky zabezpečujú pomocné práce pri realizácii výchovno-vzdelávacieho procesu, sledovanie zdravot. stavu, dohľad v noci v internátnej škole.

___________________________________________________

Výška mesačného príspevku na čiastočnú úhradu nákladov spojených s ubytovaním v internáte je určená smernicou o určení výšky FP na čiastočnú úhradu nákladov spojených s ubytovaním v ŠI v súlade s § 117, ods. 5 zákona č. 245/2008 Z.z. Zákona o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Aktuálna mesačná výška príspevku je: 40 €/mes.

__________________________________________________

V prípade, že je poberateľom dávky v hmotnej núdzi a príspevkov k dávke v hmotnej núdzi je potrebné podať žiadosť o odpustenie príspevku a postupovať podľa smernice školy.

Platbu môže zákonný zástupca alebo rodič uhrádzať zadaním trvalého príkazu na číslo účtu školy:

SK03 8180 0000 0070 0010 3191

Prvú platbu je povinný zákonný zástupca, rodič uhradiť v deň nástupu do školského internátu v hotovosti do hlavnej pokladnice alebo na účet školy. Každú ďalšiu platbu platí vopred, najlepšie do 20. dňa v mesiaci.

Prvú platbu za mesiac september 2023 uskutoční do 3.9.2023.

Ďalšiu platbu za mesiac október 2023 uskutoční do 20.9.2023 atď.

Variabilný symbol k platbe: mesiac + rok úhrady (napr. 092023)

__________________________________________________

Do poznámky platobného príkazu je potrebné uviesť iniciály žiaka, aby bola platba správne priradená.

Prihlásenie a odhlásenie z internátu je možné iba na základe žiadosti.

Bližšie informácie o stave úhrad za internát na tel. čísle: +421415654906.