• Charakteristika ŠI

• Školský internát je súčasťou školy.

Ubytovacia kapacita internátu je maximálne 23 lôžok.

Výchovno-vzdelávaciu činnosť zabezpečujú vychovávateľky.

Pomocné vychovávateľky zabezpečujú pomocné práce pri realizácii výchovno-vzdelávacieho procesu, sledovanie zdravotného stavu, dohľad v noci v internátnej škole.

__________________________________________________________________________________________

Výška mesačného príspevku na čiastočnú úhradu nákladov spojených s ubytovaním v internáte je určená smernicou o určení výšky FP na čiastočnú úhradu nákladov spojených s ubytovaním v ŠI v súlade s § 117, ods. 5 zákona č. 245/2008 Z.z. Zákona o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Aktuálna mesačná výška príspevku je: 23 € mesačne.

smernica_vyska_prispevku_za_ubytovanie_skolskeho_internatu.pdf

V prípade, že je poberateľom dávky v hmotnej núdzi a príspevkov k dávke v hmotnej núdzi mesačný poplatok sa znižuje.

Platbu môže zákonný zástupca, rodič  uhrádzať zadaním trvalého príkazu na číslo účtu školy:

SK03 8180 0000 0070 0010 3191

Prvú platbu je povinný zákonný zástupca, rodič uhradiť v deň nástupu do školského internátu v hotovosti do hlavnej pokladnice alebo na účet školy. Každú ďalšiu platbu platí vopred, najlepšie do 20. dňa v mesiaci.

Prvú platbu za mesiac september 2021 uskutoční do 3.9.2021, ďalšiu platbu za mesiac október 2021 uskutoční do 20.9.2021 atď.

Variabilný symbol k platbe: mesiac + rok úhrady (napr. 092021)

Do poznámky platobného príkazu je potrebné uviesť iniciály žiaka, aby bola platba správne priradená.

Prihlásenie a odhlásenie z internátu je možné iba na základe žiadosti.

Bližšie informácie o stave úhrad za internát na tel. čísle: +421415654906.