• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2018/2019

    • Celoštátne kolo

        • Mária Kristína Sihlovcová

        • 3. miesto, 50 m prsia
        • Majstrovstvá SR Špeciálnych olympiád v plávaní · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Ivana Štrkáčová

        • 3. miesto
        • Celoštátna súťaž praktických zručností a odborných vedomostí v učebnom odbore obchodná prevádzka · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Mária Uríková

        • 3. miest
        • Celoštátna súťaž praktických zručností a odborných vedomostí v učebnom odbore obchodná prevádzka · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Lenka Jendrisková

        • 1. miesto, beh na 100 m
        • Majstrovstvá atletiky Špeciálnych olympiád · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Lenka Jendrisková

        • 1. miesto, beh na 200 m
        • Majstrovstvá atletiky Špeciálnych olympiád · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Erika Ďurdíková

        • 1. miesto, skok z miesta
        • Majstrovstvá atletiky Špeciálnych olympiád · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Erika Ďurdíková

        • 2. miesto, hod kriketovou loptičkou
        • Majstrovstvá atletiky Špeciálnych olympiád · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Pavol Čanecký

        • 2. miesto, beh na 100 m
        • Majstrovstvá atletiky Špeciálnych olympiád · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Pavol Čanecký

        • 2. miesto, beh na 200 m
        • Majstrovstvá atletiky Špeciálnych olympiád · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Jakub Holúbek

        • 1. miesto, beh na 400 m
        • Majstrovstvá atletiky Špeciálnych olympiád · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Jakub Holúbek

        • 2. miesto, skok do diaľky
        • Majstrovstvá atletiky Špeciálnych olympiád · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Branislav Sládeček

        • 2. miesto, beh na 800 m
        • Majstrovstvá atletiky Špeciálnych olympiád · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Branislav Sládeček

        • 3. miesto, beh na 1500 m
        • Majstrovstvá atletiky Špeciálnych olympiád · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Erika Ďurdíková

        • 1. miesto, 25 m prsia, mladší dorast
        • 3. Majstrovstvá Slovenska v plávaní s Downovým syndrómom · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Erika Ďurdíková

        • 1. miesto, 25 m voľný spôsob, mladší dorast
        • 3. Majstrovstvá Slovenska v plávaní s Downovým syndrómom · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Erika Ďurdíková

        • 2. miesto, 50 m voľný spôsob, mladší dorast
        • 3. Majstrovstvá Slovenska v plávaní s Downovým syndrómom · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Erika Ďurdíková

        • 1. miesto, 50 m znak, mladší dorast
        • 3. Majstrovstvá Slovenska v plávaní s Downovým syndrómom · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Klára Šusteková

        • 1. miesto, 50 m prsia, starší dorast
        • 3. Majstrovstvá Slovenska v plávaní s Downovým syndrómom · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Klára Šusteková

        • 2. miesto, 25 m prsia, starší dorast
        • 3. Majstrovstvá Slovenska v plávaní s Downovým syndrómom · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Mária Kristína Sihlovcová

        • 1. miesto, 50 m prsia, ženy
        • 3. Majstrovstvá Slovenska v plávaní s Downovým syndrómom · Celoštátne kolo · 2018/2019